Oferta

1. Stáhněte a vytiskněte formulař odstoupení od smlouvy

Bez podpisu nebudeme moci vraceného zboží přijmout

ZPĚTNÝ FORMULÁŘ KE STAŽENÍ

2. ODESLAT BALÍK NA ADRESU:

PAXY - Escoli.cz

ul. Vratimovská 681/80

71900 Ostrava – Kunčice

3. VRÁCENÍ PENĚZ

Vrácení platby obdržíte do 14 dnů od obdržení vrácené zásilky.

INFORMACE

1. Bez ohledu na to, jak zboží budete vracet, musí být zabaleno vhodným způsobem, aby nedošlo k poškození při přepravě.
2. Vrácené zboží bude přijato pouze tehdy, pokud bude zasláno zpět s kompletním obsahem (včetně gratis, dárky, dárkových předmětů, atd.) a výrobek a doplňky jsou neporušené.
3. Při vrácení zboží přiložte i doklad o nákupu ) a vyplněný formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.
Nepřijímáme žádné zásilky odeslané na dobirku!Vrácené zboží tímto způsobem se vrátí odesílateli, protože nejsme schopni vyzvednout balíček.
4. Peníze na Váš účet budou zaslány v zákonné lhůtě , nejpozději do 14 dnů ode dne obdržení zásilky s zboží.

PRÁVO NA ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Termín, dokdy je možné odstoupit od smlouvy, vyprší po uplynutí 14 dnů ode dne, ve kterém se zákazník stal majitelem zboží nebo ve kterém se třetí osoba, která není dopravcem a byla pověřena zákazníkem, stala jeho majitelem.
Pro využití práva na odstoupení od smlouvy nás musíte informovat (Escoli.cz info@escoli.cz tel. 234 280 910) o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy formou jednoznačného prohlášení (elektronickou cestou). Můžete také využít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy: VZOR KE STAŽENÍ.
Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

DŮSLEDKY ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

V případě odstoupení od této smlouvy vrátíme peníze na určený bankovní účet (POZOR vedeme bezhotovostní prodej v této souvislosti neprovádíme vrácení peněz v hotovostí ani poštovními převody)neprodleně, a v každém případě nejpozději do 14 dnů.Vám tím nevzniknou další náklady v souvislosti s vrácením zboží poté, co nám produkt odešlete zpět (POZOR neakceptujeme zásilky na dobírku z důvodu na bezhotovostní platební styk obchodu) nebo jiné podmínky, s kterými zákazník souhlasil při nákupu.
Můžeme zadržet vrácení platby až do obdržení zboží, zasláním chybějícího nebo nesprávného čísla bankovního účtu, na který má být vrácena.Zboží prosím zašlete nebo vraťte na adresu PAXY - Escoli.cz ul. Vratimovská 681/80 71900 Ostrava – Kunčice, a to nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jste nás informovali o odstoupení od této kupní smlouvy spolu s vyplněným připojeným balíčkem , prohlášení vůli odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku.
lhůta je považována za dodrženou, pokud zašlete zboží zpět před uplynutím lhůty 14 dnů. Budete muset nést přímé náklady na vrácení položky. Jste zodpovědní za snížení hodnoty vyplývající z využívání věcí jiným způsobem, než bylo nutné zjistit zjistit povahu, vlastnosti a fungování věcí a souhlas vyjádřený během procesu nákupu a vrácení zboží. V případě odstoupení od smlouvy na dálku se smlouva považuje za neplatnou.

REKLAMACE

Základem pro zahájení stížnostního řízení je zaslání čistého inzerovaného produktu spolu s vyplněným a podepsaným formulářem pro podání stížnosti. Zašpiněné zboží nebude předmětem stížnosti. Chcete-li reklamovat zboží, zašlete jej prosím doporučenou poštou nebo poštovním balíkem (z daňových důvodů nepřijímáme balíkz, které nám byly zaslány na dobírku) na následující adresu:

PAXY - Escoli.cz

ul. Vratimovská 681/80

71900 Ostrava – Kunčice

Stáhněte si reklamační formulář

Reklamace týkající se zásilky s dodatečným pojištěním:
Pří vyzvednutí zásílky otevřete balíček u kurýra.V případě poškození bude sepsat s kurýrem škodní protokol. Pak nás neváhejte kontaktovat.

Podmínky prodeje
Nákup zboží se rovná přijetí právídel obchodu ESCOLI. Výše uvedené obchodní podmínky se vztahují na všechny transakce uzavřené na základě nabídek našeho internetového obchodu.

Dbáme o vaše soukromí
Obchod používá k poskytování služeb soubory cookie v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Podmínky ukládání nebo přístupu k souborům cookie můžete určit ve svém prohlížeči.

Zavřít
pixel